Zipper ZI-HAEK4100 Shredder
557568
4 έως 10 ημέρες
Delivery
info
Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα, κατόπιν ενημέρωσης στη διαθεσιμότητα. map
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι Πληρωμής
Εγγύηση Ekos
Για τις επιστροφές σας, συμβουλευτείτε πάντα τον αντίστοιχο οδηγό.
Zipper ZI-HAEK4100. Πλάτος: 555 mm, Βάθος: 850 mm, Ύψος: 870 mm. Πλάτος συσκευασίας: 570 mm, Βάθος συσκευασίας: 890 mm, Ύψος συσκευασίας: 870 mm
Τεχνικές λεπτομέρειες
Ισχύς4100W
Χωρητικότητα κοπής100mm
Σύστημα κοπήςBlade
Χρώμα προϊόντοςBlack,Light green
Ονομαστική ταχύτητα3600RPM
Αριθμός ελασμάτων2
Τροχοί μεταφοράςNAI
Επίπεδο ηχητικής ισχύος115dB
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος555mm
Βάθος850mm
Ύψος870mm
Βάρος101500g
Πακέτα δεδομένων
Πλάτος συσκευασίας570mm
Βάθος συσκευασίας890mm
Ύψος συσκευασίας870mm